PRODUCENT TOREBEK PAPIEROWYCH

Marco - Producent torebek papierowych
MARCO - TOREBKI PAPIEROWE I PAPIER PAKOWY

Marco Polska to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji toreb papierowych i opakowań. W 2012 roku firma Marco pod wpływem oczekiwań klientów oraz rosnącego segmentu produkcji przeznaczonej na eksport przekształciła się w PPHU Marco Import-Export, pozostając firmą rodzinną.

Do naszych podstawowych produktów należą torebki płaskie, fałdowe, tłuszczoszczelne, klockowe i papier pakowy. Dzięki odpowiednim procedurom i standardom pracy oferujemy je naszym klientom w niezwykle atrakcyjnych cenach, biorąc pod uwagę końcową jakość oraz poziom obsługi sprzedażowej. Zajmujemy się również usługowym cięciem papieru pod wymiar rola-arkusz.

Potrzebujesz torebek papierowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z działem sprzedaży w celu przygotowania indywidualnej oferty.

NASZE ATUTY

Torby papierowe w dobrej cenie

Dzięki dopracowanym procedurom, odpowiednim standardom oraz współpracy ze sprawdzonymi dostawcami możemy oferować nasze produkty w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wykwalifikowany i doświadczony zespół

Naszym największym atutem jest kompetentny i stale rozwijający swoje możliwości zespół dzięki któremu przez lata zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów i kontrahentów.

Sprawdzony i wydajny park maszynowy

Produkcja to jednak nie tylko ludzie. To także odpowiedni sprzęt oraz maszyny dzięki, którym nasze produkty spełniają odpowiednie normy i wymagania obecnych i potencjalnych klientów firmy Marco.

Elastyczne podejście i szybkie terminy

Wiemy, że czas to pieniądz dlatego masz pewność, że dołożymy wszelkich starań aby dostawy realizowane były terminowo, a jakość naszych toreb papierowych czy papieru była jak najwyższa.

CO ROBIMY?
TOREBKI PŁASKIE 30%
TOREBKI TŁUSZCZOSZCZELNE 25%
TOREBKI FAŁDOWE 20%
TOREBKI KLOCKOWE 10%
PAPIER PAKOWY 15%